Статьи

HeadHunter Україна: НАМ 13 РОКІВ!

HeadHunter Україна: НАМ 13 РОКІВ!

11 травня 2017 року виповнюється рівно 13 років з того часу як Міжнародний кадровий портал hh.ua діє на ринку праці нашої країни – діє кожного дня протягом усіх цих років в інтересах як пошукачів, допомагаючи їм знайти роботу своєї мрії, так і роботодавців, підтримуючи їх у підборі саме тієї команди.

13 років – це історія не просто наших досягнень, це ті роки, за які ми встигли вирости, зміцнитися, стати мудрішими, а ще вдосконалитися самі і допомогли стати кращими нашим партнерам, колегам та клієнтам. Сьогодні HeadHunter Україна - це не тільки потужна технологічна платформа у галузі рекрутменту, це ще й джерело актуальної та корисної інформації, якому довіряє громадськість. Адже ми працюємо, щоб ви працювали!

Можна чимало розказати про те, що ми робили і робимо, але більш важливим є те, що ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Сьогодні HeadHunter Україна – провайдер комплексних HR-рішень. Ми переконані, що на сферу управління персоналом в сучасному мінливому світі треба дивитися в комплексі. Адже саме люди і час є тими «найціннішими коштовностями», що творить сьогоднішнє та майбутнє кожної компанії зокрема і країни в цілому.

У HeadHunter Україна ми на власному досвіді знаємо, що за кожною цифрою стоїть людина, її навички та вміння, її таланти, готовність приймати рішення, діяти та нести відповідальність! А 13 років – це та цифра, за якою є не одна тисяча працевлаштувань і формування не однієї сотні успішних команд-переможців українського ринку. І, безперечно, це те підґрунтя, яке дозволить нам і надалі працювати в інтересах усіх учасників українського ринку праці.

Комплексний підхід у вирішенні HR-задач від HeadHunter Україна Барометр ринку праці України: I квартал 2017
Вакансии дня

Комментарии