Симедіка УА 

Киев

Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Я хочу тут работать

Симедіка УА 

Міжнародний холдинг Симедіка виробляє і продає продукти для здоров'я тварин в країнах Центральної та Східної Європи більше 15 років та має значний досвід роботи на чеському та словацькому ринках, на ринках України, Угорщини, Росії, Казахстану та Грузії. За цей період Симедіка стала надійним діловим партнером оптових компаній, ветеринарних лікарів, фермерів та власників домашніх тварин.

Симедіка сьогодні – це сучасна динамічна компанія, в якій працюють десятки людей, яка пропонує більше 150 продуктів та представляє найбільших виробників ветеринарних препаратів в різних країнах світу.

Українську філію холдингу Симедіка - ТОВ «Симедіка УА» було засновано у 2000 році з метою представлення в Україні ветеринарних препаратів високої якості власного виробництва, а також препаратів виробництва світових лідерів у ветеринарії. На сьогоднішній день «Симедіка УА» працює на ринку України більше 10 років і є ексклюзивним представником таких провідних виробників ветеринарних препаратів та лабораторного обладнання, як MSD Animal Health, Zoetis, IDEXX Laboratories, Inc., ECO Animal Health, Bimeda, Dopharma, Dechra.

_______________________________________________________________________________________________

 

Международный холдинг Симедика производит и продает продукты для здоровья животных в странах Центральной и Восточной Европы более 15 лет и имеет большой опыт работы на чешском и словацком рынках, на рынках Украины, Венгрии, России, Казахстана и Грузии. За этот период Симедика стала надежным деловым партнером оптовых компаний, ветеринарных врачей, фермеров и владельцев домашних животных.

Симедика сегодня - это современная динамичная компания, в которой работают десятки людей, которая предлагает более 150 продуктов и представляет крупнейших производителей ветеринарных препаратов в различных странах мира.

На сегодняшний день Симедика работает на рынке Казахстана 3 года и является представителем таких ведущих производителей ветеринарных препаратов, как Zoetis, Bimeda, Dopharma, Dechra.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.