Фонд Мир и Безопасность 

Киев

Сферы деятельности

Общественная деятельность, партии, благотворительность, НКО

Я хочу тут работать

Фонд Мир и Безопасность 

Наша Україна зазнає найбільші втрати за весь період сучасної історії і лише активне та щире прагненням допомогти здатне не лише зупинити несправедливість та кровопролиття, алей загоїти рани, надати сили на відновлення.

Ми раді сповістити, що групою українських патріотів, громадських діячів та визнаних фахівців створено благодійну організацію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МИР ТА БЕЗПЕКА»!

БО «БФ «МИР ТА БЕЗПЕКА» є благодійною, недержавною, неприбутковою організацією. Фонд здійснює свою благодійну діяльність на засадах законності, гуманності, спільності інтересів та рівності прав учасників, гласності, добровільності та самоврядування.

Головною метою діяльності Фонду «МИР ТА БЕЗПЕКА» є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, що направлена на сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності країни, захисту населення у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного стану та на розвиток здорового суспільства в Україні.

Благодійна програма фонду знайшла підтримку державних установ, громадських та наукових організацій, фахівців та волонтерів в різних регіонах України, країн ЄС, США, Канади.

Ми впевнені, що програма фонду знайде Вашу особисту підтримку!


Для студентов предоставляется возможность участия в социально полезных проектах, позволяющих приобрести навыки командной работы, умения мобилизировать творческие ресурсы. По завершению проекта волонтеры получают сертификаты, свидетельствующие о получении практического опыта. Как Вы знаете в практике трудоустройства в США и странах Евросоюза предоставление соответствующих сертификатов при поступлении на работу не только приветствуется, но и выступает гарантией внешнего поручительства!

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.