ООО Світ Технологій 

Киев

Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Я хочу тут работать

ООО Світ Технологій 

«Світ Технологій» - це сучасний постачальник ІТ рішень для корпоративного сегменту в Україні та Польщі. Компанія працює з великим портфелем інноваційних продуктів, програм та ІТ обладнання. Ми допомагаємо бізнесу досягти результатів і підвищити ефективність співробітників за допомогою корисних технологій.

TECHSVIT має найвищі партнерські статуси від передових ІТ Виробників світу: Apple, APC, CISCO, CITIZEN, DELL,HP, Intel, JABRA, Lenovo, Logitech, OtterBox, SAMSUNG, Zebra та інших.

Кар'єра в TECHSVIT — це робота в команді, для якої не існує нездійсненних завдань і проектів, команді, яка має позитивне ставлення як до життя, так і до роботи. Ключовою цінністю для компанії є наші працівники. Ми пропонуємо колегам підтримку та необмежені можливості професійного та особистого розвитку. Наш кандидат - сучасна, мотивована людина, яка прагне взяти відповідальність за своє майбутнє і чітко розуміє, чого хоче досягти. Ми вміємо перетворити мрії на ціль і прагнемо її досягти. Дух компанії Techsvit чудово прослідковується в звітному відео зі Стратегічної Сесії:

https://www.youtube.com/watch?v=AR1FmE8BGqY&t=5s

Вам важливо розвиватися професійно та особисто, бути в курсі останніх розробок в світі технологій та побудувати яскраве майбутнє - ми кажемо Welcome on Board!

Дізнавайтесь більше про нас з сайту та приєднуйтесь в соціальних мережах, щоб бути в курсі останніх новин Світу Технологій:

http://techsvit.eu

http://facebook.com/techsvit

https://www.youtube.com/channel/UCVmgLldpOLxadl692JCBazw

http://instagram.com/techsvit

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.