ИП ФОП Ващук Р. В. 

Луцк

Сферы деятельности

СМИ, маркетинг, реклама, BTL, PR, дизайн, продюсирование

Я хочу тут работать

ИП ФОП Ващук Р. В. 

Журнал «People UA»

На медіа-ринку: 10 років (з 2018 року)

Персональний сайт: www.top-people.com.ua

Переглянути електронні версії виданняhttp://www.top-people.com.ua/archive-all

Усі матеріали публікуються у мережі Інтернет: стаття та інтерв’ю у повному об’ємі назавжди на персональному сайті http://top-people.com.ua/articles, макети розміщуються у вигляді банерів з переходом на Ваш Інтернет-ресурс на період розміщення реклами. 

Журнал розповсюджується безкоштовно на подіях та культурно-розважальних заходах  

People UA  - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПОДІЙ

- Журнал є інформаційним партнером Загальнонаціональної Програми «ЛЮДИНА РОКУ УКРАЇНИ»http://www.ludinaroku.com.ua/ua/partners/informatsijni-partneri

На даний захід раз на рік збираються впливові персони з усієї України. 

- Премія «ЛЮДИ РОКУ. Волинь» в рамках Всеукраїнської програми «Люди XXI століття»http://www.top-people.com.ua/articles/vidbulasya-premiya-lyudi-roku-2016... Журнал є організатором головної патріотичної події області вже 5 років.

- Премія «Люди Року Рівненщини» в рамках Всеукраїнської програми «Люди XXI століття». http://top-people.com.ua/articles/na-rivnenshchini-nagorodzheno-krashchi... Журнал вперше провів головну патріотичну подію у місті Рівне восени 2017 року.

- Журнал є інформаційним партнером Премії в сфері краси та здоров’я «Stella International Beauty Award»http://top-people.com.ua/articles/stella-international-beauty-awards-2017

- Журнал підтримує Українську моду на «Lutsk Fashion Weekend» http://top-people.com.ua/articles/lutsk-fashion-weekend-1 «UKRAINIAN FASHION WEEK» http://top-people.com.ua/articles/ukrainian-fashion-week-1  «Lviv Fashion Week» http://top-people.com.ua/articles/lviv-fashion-week-autumnwinter-201718 , а також конкурси краси «МІС ВОЛИНЬ» http://top-people.com.ua/articles/mis-volin-2017  «ПЕРЛИНА РІВНОГО», «ПЕРЛИНКА РІВНОГО», «МІС ПРИНЦЕСА УКРАЇНИ» http://top-people.com.ua/articles/u-lucku-obirali-mis-princesu-ukrayini  «МІС ЛЬВІВ» http://top-people.com.ua/articles/naykrasivishu-lvivyanku-koronuvali

- Музичні події: головна музична премія країни «YUNA» http://top-people.com.ua/articles/ogolosheni-peremozhci-iv-muzichnoyi-pr... всеукраїнський вокально-хореографічного конкурсу «ТВІЙ ШАНС», міжнародний фестиваль «ART JAZZ COOPERATION».

Співпраця і реалізація на цих подіях дозволять вам отримати нові канали збуту вашого товару/послуг, знайти нових партнерів та реалізаторів, а також підтримати імідж серед постійних клієнтів. Завдяки реалізації журналу на головних подіях країни серед почесних гостей, партнерів та учасників заходу. 

Важливо знати: Старт роботи журналу розпочався із нагороди. У 2008 році академік Борис Євгенович Патон нагородив журнал дипломом міжнародного рейтингу популярності «Золота Фортуна» як молоде перспективне всеукраїнське видання.  

ДОДАТКОВІ ПРОЕКТИ ВИДАННЯ 

Премія "Люди Року" та Світський Раут                                                

Редакція журналу є організатором премії «Люди Року» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття», де впливові краяни мають можливість отримати суспільне визнання та нагороду за вагомий внесок в патріотичний, духовний та економічний розвиток України.

Люди року 2014 https://www.youtube.com/watch?v=RIkLSjuC7sU

Люди року 2013 http://www.youtube.com/watch?v=vDxT4qbs6w4

Світський раут https://www.youtube.com/watch?v=G7vMgLIiGsc&t=82s

http://top-people.com.ua/articles/pershiy-svitskiy-raut

Скориставшись нашими послугами один раз, Ви на довгий час отримаєте висококваліфікованого та порядного партнера. Ми прагнемо зробити компанії наших клієнтів більш привабливими в очах споживача за допомогою свіжості ідей, нестандартного підходу до дизайну, виробництва та розміщення якісної реклами. Ми не даємо обіцянок, яких не можемо виконати. Ми оцінюємо свою роботу зростанням добробуту своїх клієнтів.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.