ООО Фирма Малой Печати 

Киев

Сферы деятельности

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

СМИ, маркетинг, реклама, BTL, PR, дизайн, продюсирование

Я хочу тут работать

ООО Фирма Малой Печати 

Компанія Super Cup
Виготовлення паперових стаканів під замовлення

Наша компанія створена в 2011 р і спочатку налічувала 6 одиниць обладнання для виробництва паперових стаканчиків 110 мл і 175 мл з обсягом випуску 9 млн. шт. продукції. Початковим етапом розвитку стало отримання сертифікатів державної санітарно-гігієнічної експертизи і розробка інструкцій контролю виробничої продукції. Основним акцентом якості стала постійна геометрія паперового стакана і відсутність протікання.

У 2013-2014 роках введені в експлуатацію ще дві одиниці обладнання з виробництва стаканів ємністю 250, 330, 400 мл. Також в 2013 році укладено контракт на поставку матеріалу з Фінською компанією «Stora Enso», що дозволило стабільно використовувати якісний картон і планувати виробництво на кілька місяців вперед. У 2016 - 2017 році був проведений запуск 5-ти одиниць нового обладнання з виробництва двошарових і гофростаканов розмірами 250, 350, 450мл.

Ми працюємо на якісний результат і пишаємося довірою великих компаній, таких як: Ліберті Україна, МАУ, АШАН, Маккофі, Чиста Вода, Еталон, UPG і багатьох інших.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.