Кадровое агентство

Student Adventure 

Киев

Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Я хочу тут работать

Кадровое агентство

Student Adventure 

Student Adventure - це одна із найбільших компаній на ринку культурно-освітніх обмінів і виїзду молоді та студентів до США. Наша мета – це інтеграція студентів з різних країн, ліквідація міжнародних культурно-освітніх бар'єрів, створення можливості для студентів з України провести чудові канікули, а також попрацювати в Сполучених Штатах.

Student Adventure є офіційним представником американської організації Cultural Homestay International, що знаходиться у Сан Ансельмо (San Anselmo, CA, USA). Завдяки цьому ми маємо унікальну можливість запропонувати всім зацікавленим програми Work and Travel, Internship та інші.

Вперше наша програма Work and Travel була організована в Польщі у 2000 році. З того часу більше 10 тисяч молодих людей "відкрили для себе Америку" разом зі Student Adventure. На даний момент, крім України, наша компанія має представництва в наступних країнах: Польща www.studentadventure.pl Румунія www.studentadventure.ro Республіка Молдова www.studentadventure.md.

Work and Travel – це чудова можливість познайомитись з іншими народами та країнами, а також отримати солідний заробіток під час канікул. Ми не зупиняємося на досягнутому і вдосконалюємося щороку. Засновники Student Adventure, наші співробітники та клієнти – це молоді, амбітні та творчі люди, колишні учасники однієї з програм культурно-освітнього обміну. Завдяки цьому наші клієнти будуть задоволені стандартами наших послуг, рівнем інформації, що надається, і професійною підтримкою в наших офісах. Завітайте до нас і ми розповімо з власного досвіду, як участь в нашій програмі може стати початком Вашої власної кар'єри.
 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.