ІСФП Інвестиційні та структуровані фінансові продукти 

Я хочу тут работать

ІСФП Інвестиційні та структуровані фінансові продукти 

Група ІСФП почала свою діяльність на українському ринку у 1997 році як фінансовий радник та консультант. Клієнтами компанії були уряд, незалежні приватні компанії,  великі міжнародні корпорації. У січні 2001 року група оформилася у компанію ІСФП.

Юридично група складається з трьох компаній :

ІСФП - надає фінансові консультації

v Консалтинг

v Фінансовий менеджмент

v Ризик менеджмент

v Стратегічний менеджмент

v Злиття та поглинання

ІСФП-Капітал - ліцензований ДКЦПФР торговець цінними паперами

Компанія ІСФП-Капітал має три види ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів щодо випуску та обігу цінних паперів

Компанія ІСФП-Капітал є Членом Української Біржі.

ІСФП-Капітал надає послуги інтернет-трейдингу, торгівлі акціями через інтернет. З цією метою, компанія розробила та запровадила нову професійну торгову систему GALS, яка є максимально зручною і простою у використанні, як для новачків, так і для професіоналів. В той же час, наша торгова платформа GALS має найбільш повний та розвинений набір можливостей та функцій для проведення торгових та аналітичних операцій на фондовому ринку.


ІСФП Менеджмент - компанія з управління активами.

Компанія ІСФП Менеджмент має ліцензію ДКЦПФР на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами інститутів спільного інвестування Серії АА №770197 від 17.06.2004.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.